Szabó István káptalani helynök - 1928
 
1928. 7. 8 - az "aeque principaliter" egyesített egyházmegyék első közös főpásztora mint Administrator Apostolicus 1930. 7. 16 - 10. 16. sz. Szatmár 1867. 12. 23. sac. 1891. l . l 1. intr. 1930. 8. 15. Márton Áron pk -kormányzó szatmári vikáriusa 1939. 11. 30 - 1941. 10. 1. + 1947. 4. 11 . Szatmár

Összesen: 0 kép
1 0
0
0
gps
vonatkozó idõpont: 2007-02-03
kezdet idõpont: 1928-00-00
vége idõpont:
szerzõ Jakubinyi György
mû címe ROMÁNIAI KATOLIKUS, ERDÉLYI PROTESTÁNS ÉS IZRAELITA VALLÁSI ARCHONTOLÓGIA 3. javított, bővített kiadás
megjelenés éve 2009-00-00
megjelenés helye Gyulafehérvár
kiadó Gyulafehérvár
oldalszám
adatfeldolgozó bkb
Összesen: 0 kép
1 0
0
0
gps
A dokumentum GPS pozíciója: